Programma

Programma

Datum Tijd Thuis Uit Info
24 sep 20:10 SV Unitas'59 2 (zaal) v.v. DBS 3 (zaal)
24 sep 21:05 v.v. DBS 1 (zaal) Brabantia 1 (zaal)
24 sep 22:00 Brabantia 4 (zaal) v.v. DBS 2 (zaal)
25 sep 8:30 Nieuw Woensel JO9-4 v.v. DBS JO9-7
25 sep 8:30 Oirschot Vooruit JO7-1 v.v. DBS JO7-1
25 sep 8:40 v.v. DBS JO7-1 SV Unitas'59 JO7-4
25 sep 8:45 FC Eindhoven AV JO11-2JM v.v. DBS JO11-2
25 sep 8:45 RPC JO7-5 v.v. DBS JO7-6
25 sep 8:50 Best Vooruit JO7-1 v.v. DBS JO7-1
25 sep 8:55 v.v. DBS JO7-6 SV Valkenswaard JO7-1
25 sep 9:00 v.v. DBS JO11-3 SV Unitas'59 JO11-3
25 sep 9:00 v.v. DBS JO11-4 RPC JO11-3
25 sep 9:00 v.v. DBS JO11-5 Sport Vereniging Tongelre JO11-1
25 sep 9:00 v.v. DBS JO9-1 Marvilde JO9-1
25 sep 9:00 Acht JO9-2 v.v. DBS JO9-3
25 sep 9:00 v.v. DBS JO9-5 Best Vooruit JO9-3
25 sep 9:00 v.v. DBS JO9-6 RPC JO9-5
25 sep 9:00 v.v. DBS JO8-1 S.V. Brandevoort JO8-1
25 sep 9:00 v.v. DBS JO8-2 Wilhelmina Boys JO8-1
25 sep 9:00 v.v. DBS JO8-5 Bruheze JO8-1
25 sep 9:00 Acht JO8-3 v.v. DBS JO8-6
25 sep 9:00 v.v. DBS JO7-2 SV Unitas'59 JO7-1
25 sep 9:00 Oirschot Vooruit JO7-2 v.v. DBS JO7-3
25 sep 9:00 v.v. DBS JO7-5JM Oirschot Vooruit JO7-3
25 sep 9:05 UNA JO7-1JM v.v. DBS JO7-6
25 sep 9:10 v.v. DBS JO7-2 Woenselse Boys JO7-1
25 sep 9:10 SV Unitas'59 JO7-2 v.v. DBS JO7-3
25 sep 9:10 v.v. DBS JO7-5JM Beerse Boys JO7-1JM
25 sep 9:15 SV Tongelre JO8-1JM v.v. DBS JO8-7
25 sep 9:20 RPC JO7-6 v.v. DBS JO7-2
25 sep 9:20 v.v. DBS JO7-3 Best Vooruit JO7-2
25 sep 9:20 Best Vooruit JO7-3 v.v. DBS JO7-5JM
25 sep 9:30 DVS JO10-1 v.v. DBS JO10-1
25 sep 9:30 SJO DEES/Vessem JO10-2JM v.v. DBS JO10-7
25 sep 9:30 S.V. Brandevoort JO9-1 v.v. DBS JO9-2
25 sep 10:00 Best Vooruit JO12-3 v.v. DBS JO12-3
25 sep 10:00 Oirschot Vooruit JO11-1 v.v. DBS JO11-1
25 sep 10:00 Wilhelmina Boys JO11-4JM v.v. DBS JO11-6
25 sep 10:00 Erp JO8-2 v.v. DBS JO8-4
25 sep 10:15 Acht JO13-3 v.v. DBS JO13-2007-1
25 sep 10:15 RPC JO8-2 v.v. DBS JO8-3
25 sep 10:30 v.v. DBS G2 Bladella G1
25 sep 10:30 VV Trinitas Oisterwijk JO15-1 v.v. DBS JO15-1
25 sep 10:30 v.v. DBS JO13-4 UNA JO13-3JM
25 sep 10:30 v.v. DBS JO12-1 EFC JO12-2JM
25 sep 10:30 v.v. DBS JO12-2 Gestel JO12-1
25 sep 10:30 Rhode/VSB JO10-1 v.v. DBS JO10-2
25 sep 10:30 v.v. DBS JO10-3 Bergeijk JO10-1
25 sep 10:30 v.v. DBS JO10-4 UNA JO10-2
25 sep 10:30 v.v. DBS JO10-5 RKSV Nuenen JO10-4
25 sep 10:30 v.v. DBS JO7-4 RPC JO7-3
25 sep 10:30 SV Unitas'59 JO7-5 v.v. DBS JO7-7
25 sep 10:40 Rood Wit V JO7-1JM v.v. DBS JO7-4
25 sep 10:40 v.v. DBS JO7-7 Woenselse Boys JO7-2
25 sep 10:50 v.v. DBS JO7-4 UNA JO7-2JM
25 sep 11:00 RPC JO7-7JM v.v. DBS JO7-7
25 sep 11:10 v.v. DBS JO7-7 SV Unitas'59 JO7-6
25 sep 11:15 SV De Braak JO14-3 v.v. DBS JO14-2
25 sep 11:30 RPC G1 v.v. DBS G1
25 sep 11:30 Sterksel JO14-1 v.v. DBS JO14-3
25 sep 11:30 Woenselse Boys JO13-1 v.v. DBS JO13-1
25 sep 11:30 RPC JO10-2 v.v. DBS JO10-6
25 sep 12:00 Rhode/VSB JO13-2 v.v. DBS JO13-3
25 sep 12:15 v.v. DBS JO17-6 RKVVO JO17-2
25 sep 12:15 v.v. DBS JO14-4 SBC JO14-3
25 sep 12:15 v.v. DBS JO13-2 S.V. Brandevoort JO13-2
25 sep 13:00 RKVVO JO15-2JM v.v. DBS JO15-2
25 sep 14:15 v.v. DBS JO17-1 DVS JO17-1
25 sep 14:15 v.v. DBS JO17-3 Best Vooruit JO17-3
25 sep 14:15 v.v. DBS JO15-3 Riethoven JO15-1JM
25 sep 14:30 Beerse Boys JO17-1 v.v. DBS JO17-2
25 sep 14:30 EMK JO17-1 v.v. DBS JO17-5
25 sep 15:00 RPC JO17-2 v.v. DBS JO17-4
25 sep 16:15 v.v. DBS JO19-1 Brabantia JO19-1
25 sep 16:15 v.v. DBS O23-1 Theole O23-1
26 sep 9:45 Brabantia 7 (zon) v.v. DBS 7 (zon)
26 sep 10:00 Best Vooruit 11 (zon) v.v. DBS 4 (zon)
26 sep 10:30 v.v. DBS 8 (zon) Gestel 6 (zon)
26 sep 12:00 Acht 5 (zon) v.v. DBS 5 (zon)
26 sep 12:00 Bladella 8 (zon) v.v. DBS 6 (zon)
26 sep 12:30 v.v. DBS 10 (zon) SV Unitas'59 13 (zon)
26 sep 13:15 RKGSV VR1 (zon) v.v. DBS VR1 (zon)
26 sep 14:30 v.v. DBS 1 (zon) Hoogeloon 1 (zon)
Bekijk meer
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!