• DBS 2 vrijdag

  • DBS 2

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    Geen informatie

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    24 meiDBS 2 - S.V. Tongelre 42 - 4
    17 meiWoenselse Boys 3 - DBS 24 - 8
  • Poulestanden DBS 2 ( 3e klasse 02 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Brabantia 8262213156748267
    2DBS 22620241646410062
    3Brabantia 9261916140806058
    4ESZVV Totelos 8251528126834347
    5Ventura 12613310108961242
    6Woenselse Boys 32613310116120-442
    7FC Eindhoven 62613211112109341
    8Den Hoek 426122121311082338
    9S.V. Tongelre 42611312117134-1736
    10Honderd%/Veldsink Adviesgroep 12611015134138-433
    11ESZVV Totelos 926831595130-3527
    12SV Unitas'59 225611876143-6719
    13FCV/Dorpscafé Willem II 426312269183-11410
    14TOB 726222260142-828
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Artz, EmileTeamspeler
    Bos, LaurensTeamspeler
    Breukers, RensTeamspeler
    Hendriks, NicoTeamspeler
    Kruis, Sander van derTeamspeler
    Laar, Daan van deTeamspeler
    Lathouwers, ReneTeamspeler
    Lucardie, MarcelTeamspeler
    Martens, ReneTeamspeler
    Paridaans, SjorsTeamspeler
    Rooij, Roel vanTeamspeler
    Sommen, Stefan v.d.Teamspeler
    Son, Paul vanTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    DBS 2

    1214 Mannen Futsal Recreatie

    6,31

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    2,46

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    2,38

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd