• DBS 4

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    2 jun. 19:30RKVVO 4 - DBS 4Sportpark Heikant
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    15 mei.DBS 4 - SBC 153 - 8
  • Poulestanden DBS 4 (0519 Mannen Zondag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SV Budel 420154198227649
    2Oirschot Vooruit 920151467283946
    3Best Vooruit 1120142472314144
    4Pusphaira 101992860303029
    5RKVVO 4188464847128
    6Dommelen 72082104043-326
    7DBS 41980115556-124
    8UNA 171962114272-3020
    9DVS 91954104558-1319
    10SBC 152061134296-5419
    11SV Valkenswaard 720201815101-866
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    RKVVO 4

    VS

    DBS 4

    02 juni 202219:30 uur
    Sportpark Heikant veld 1

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    DBS 4

    0519 Mannen Zondag reserve

    2,89

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    2,95

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,26

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd