• DBS JO14-3

  • DBS JO14-3

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Nisselroij, John vanTechnische stafTrainer/coach
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    11 mei. 11:45DBS JO14-3 - Woenselse Boys JO14-1Sportpark Meerhoven
    18 mei. 13:00Geldrop JO14-3 - DBS JO14-3Sportpark De Kievit
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    20 apr.DBS JO14-3 - Rhode/VSB JO14-24 - 0
    13 apr.Stiphout Vooruit JO14-1 - DBS JO14-35 - 3
  • Poulestanden DBS JO14-3 ( 4e klasse Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase) 12 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1DBS JO14-364202391414
    2Best Vooruit JO14-263302161512
    3SV Unitas'59 JO14-4JM63211510511
    4SV Valkenswaard JO14-2JM63031519-49
    5Hoogeloon JO14-16222910-18
    6EMK JO14-16114814-64
    7RPC JO14-36006427-230

    Poulestanden DBS JO14-3 ( 3e klasse (2e fase) 06 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1FC Eindhoven AV JO14-3752029111817
    2Brabantia JO14-3JM65104093116
    3FC Cranendonck JO14-174032819912
    4Waalre JO14-16312922-1310
    5De Valk JO14-1731329191010
    6RPC JO14-27124933-245
    7RKSV Heeze JO14-2JM71151528-134
    8DBS JO14-371061028-183

    Poulestanden DBS JO14-3 ( 4e klasse (3e fase) 16 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Stiphout Vooruit JO14-1880032122024
    2Hoogeloon JO14-1970238201821
    3Oirschot Vooruit JO14-1952225151017
    4Marvilde JO14-2951339231616
    5Woenselse Boys JO14-195133829916
    6Braakhuizen JO14-184042521412
    7Wilhelmina Boys JO14-284042524112
    8DBS JO14-383141818010
    9SBC JO14-4JM82151231-197
    10VOW JO14-182061527-126
    11Geldrop JO14-381161436-224
    12Rhode/VSB JO14-2101181540-254

    Poulestanden DBS JO14-3 ( Zwaluwen Jeugd Beker Onder 14 2e ronde Groep 6 10 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1DBS JO14-311001013
    2Oirschot Vooruit JO14-1100101-10

    Poulestanden DBS JO14-3 ( Zwaluwen Jeugd Beker Onder 14 1/4 finale Groep 6 1 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Luctor Heinkenszand, JO14-1JM11008083
    2Brabantia JO14-3JM11008263
    3NSV JO14-111003033
    4VVGZ JO14-111001013
    5Nivo Sparta JO14-3100101-10
    6DOSKO JO14-1100103-30
    7DBS JO14-3100128-60
    8Unitas'30 JO14-5100108-80
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Artz, MeesTeamspelerKeeper
    Berg, Thijs van denTeamspeler
    Buul, Tieme vanTeamspeler
    Couwenberg, MaxTeamspeler
    Huybregts, LucasTeamspeler
    Loeff, ColinTeamspeler
    Nisselroij, Jort vanTeamspeler

    Er zijn 8 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    DBS JO14-3

    VS

    Woenselse Boys JO14-1

    11 mei 202411:45 uur
    Sportpark Meerhoven veld 5

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    DBS JO14-3

    0391 Onder 14 (3e fase)

    2,25

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    2,25

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,25

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd