• Programma JO7-1

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    8 okt. 08:45S.V. Tongelre JO7-2 - DBS JO7-1Sportpark De Kievit
    8 okt. 09:05DBS JO7-1 - Geldrop JO7-2JMSportpark De Kievit
    8 okt. 09:25Woenselse Boys JO7-3 - DBS JO7-1Sportpark De Kievit
    15 okt. 08:45RPC JO7-2 - DBS JO7-1Sportpark De Heihoef
    15 okt. 09:05DBS JO7-1 - Braakhuizen JO7-1Sportpark De Heihoef
    15 okt. 09:25Woenselse Boys JO7-3 - DBS JO7-1Sportpark De Heihoef
  • Programma JO7-2

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    8 okt. 09:30DBS JO7-2 - Woenselse Boys JO7-1Sportpark De groote Speel
    8 okt. 09:50DBS JO7-2 - RKSV Heeze JO7-1Sportpark De groote Speel
    8 okt. 10:10DOSL JO7-2 - DBS JO7-2Sportpark De groote Speel
    15 okt. 10:30DBS JO7-2 - De Valk JO7-1Sportpark Meerhoven
    15 okt. 10:50DBS JO7-2 - SV Valkenswaard JO7-3Sportpark Meerhoven
    15 okt. 11:10DOSL JO7-2 - DBS JO7-2Sportpark Meerhoven
  • Programma JO7-3

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    8 okt. 09:30DBS JO7-3 - SV Unitas'59 JO7-4Sportpark De Klep
    8 okt. 09:50DBS JO7-3 - UNA JO7-1JMSportpark De Klep
    8 okt. 10:10Beerse Boys JO7-3 - DBS JO7-3Sportpark De Klep
    15 okt. 10:30Beerse Boys JO7-3 - DBS JO7-3Sportpark Meerhoven
    15 okt. 10:50DBS JO7-3 - Best Vooruit JO7-4Sportpark Meerhoven
    15 okt. 11:10Brabantia JO7-1 - DBS JO7-3Sportpark Meerhoven
  • Programma JO7-4

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    8 okt. 08:45SV Unitas'59 JO7-2 - DBS JO7-4Sportpark den Dries
    8 okt. 09:05DBS JO7-4 - SV Valkenswaard JO7-1Sportpark den Dries
    8 okt. 09:25Best Vooruit JO7-3 - DBS JO7-4Sportpark den Dries
    15 okt. 09:00DBS JO7-4 - Best Vooruit JO7-3Sportpark De Korze
    15 okt. 09:20Rood Wit V JO7-1JM - DBS JO7-4Sportpark De Korze
    15 okt. 09:40DBS JO7-4 - UNA JO7-3Sportpark De Korze
  • Programma JO7-5JM

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    8 okt. 10:30DBS JO7-5JM - RPC JO7-3Sportpark Meerhoven
    8 okt. 10:50Brabantia JO7-2 - DBS JO7-5JMSportpark Meerhoven
    8 okt. 11:10DBS JO7-5JM - Beerse Boys JO7-2JMSportpark Meerhoven
    15 okt. 09:30DBS JO7-5JM - SV Unitas'59 JO7-5Sportpark De Klep
    15 okt. 09:50Best Vooruit JO7-1 - DBS JO7-5JMSportpark De Klep
    15 okt. 10:10DBS JO7-5JM - Beerse Boys JO7-2JMSportpark De Klep
  • Programma JO7-6

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    8 okt. 08:45Brabantia JO7-4 - DBS JO7-6Sportpark den Dries
    8 okt. 09:05DBS JO7-6 - SV Valkenswaard JO7-2Sportpark den Dries
    8 okt. 09:25Best Vooruit JO7-2 - DBS JO7-6Sportpark den Dries
    15 okt. 09:00Rood Wit V JO7-2JM - DBS JO7-6Sportpark De Korze
    15 okt. 09:20DBS JO7-6 - RPC JO7-6Sportpark De Korze
    15 okt. 09:40Best Vooruit JO7-2 - DBS JO7-6Sportpark De Korze